
Система WiFi-Mesh TP-LINK Deco X50 AX3000, 1xGE LAN/WAN, 1x2,5GE LAN/WAN, 2мод, PoE
9 789 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERDECO-X50-POE-2-PACK
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ОСОБЛИВОСТІ
AX3000 Mesh для всього дому Wi-Fi 6 система з PoE
- Дводіапазонний Wi-Fi AX3000 – 2402 Мбіт/с (5 ГГц) + 574 Мбіт/с (2,4 ГГц).
- Кілька варіантів встановлення – Розмістіть його на столі або встановіть на стелі чи стіні за допомогою адаптивних аксесуарів.
- Підтримується PoE – Живлення через Ethernet для спрощеного розгортання мережі.
- Дротова мережа Multi-Gig 2,5 Гбіт/с – 1× Порт 2,5 Гбіт/с + 1× Гігабітний порт.
- Безшовна mesh-мережа на основі штучного інтелекту – Інтелектуально вивчає ваше мережеве середовище, щоб забезпечити ідеальний Wi-Fi, унікальний для вашого дому.
- TP-Link HomeShield – Забезпечує повний захист мережі, надійний батьківський контроль і безпеку Інтернету речей у реальному часі.
- Універсальна сумісність – Зворотна сумісність з усіма поколіннями Wi-Fi та працює з будь-яким постачальником послуг Інтернету (ISP) і модемом.
- Налаштування простіше, ніж будь-коли – Програма Deco крок за кроком проведе вас через налаштування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| QoS | За пристроєм |
| Інтерфейс | 1 × порт 2,5 Гбіт/с + 1 × гігабітний порт |
| Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE/PPTP/L2TP/Динамічна IP-адреса/Статична IP-адреса |
| Габарити | 154× 154 × 68.6 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Діапазон у частотних межах | 2.4 ГГц/5 ГГц |
| Додатково | OFDMA/4 потоки/NAT переадресація/Автоматичне визначення WAN/LAN/Додатковий транспортний канал Ethernet/Керований ШІ/Застосунок Deco |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Захист інформації | WPA-Personal/WPA2-Personal/WPA3-Personal |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Комплектація | Адаптер живлення/кабель Ethernet/Посібник швидкого встановлення/Комплекти для монтажу на стелю/на стіну/Блок Deco X50-PoE |
| Особливості | IPTV support/Системні вимоги:/2×2 MU-MIMO/Технологія TP-Link Mesh/DDNS/DHCP/Хмарний сервіс |
| Живлення | 12 В |
| Підтримувані протоколи | IPv4/ IPv6 |
| Режими роботи | точка доступу/режим маршрутизатора |
| Сертифікація | RoHS/CE/FCC |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | ax/ac/n/a/ax/n/b/g |
| Стандарти | Wi-Fi 6/IEEE 802.3at |
| Температура експлуатації | 0...+40 °C |
| Температура зберігання | –40...+60 °C |
| Тип | MESH-система |
| Тип антени | внутрішня/знімна |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції безпеки | Батьківський контроль/Гостьова мережа/Управління доступом/HomeShield Security |
| Функції брандмауера | SPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 789 ₴











