Міцність і зручність
Міцну конструкцію виготовлено зі сталі. Призначено для телевізорів діагоналлю 23-43″ і вагою до 30 кг. Дизайн із вільним нахилом: полегшує регулювання вперед або назад для кращого огляду та зменшення відблисків. Поворотні важелі: забезпечують максимальну гнучкість огляду. Завдяки спеціальному пружинному механізму з регулюванням можна самостійно налаштовувати оптимальну позицію – нахил (+3-10°), поворот (±90°), рівень (±3°). Профіль: 56~378 мм.
Сумісність
Зручний і надійний кронштейн сумісний із VESA 100 × 100, 100 × 200, 200 × 100, 200 × 200.
Кабелі в порядку
За допомогою системи керування кабелями, можна зібрати всі кабелі разом, організувавши порядок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | похило-поворотне |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Кут повороту | 90 |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Мінімальна діагональ | 23" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил/поворот |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм/100x200 мм/200x100 мм/200x200 мм |
| Тип | настільне кріплення |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴



