Источник бесперебойного питания с защитой от импульсных помех для электронной аппаратуры и компьютеров.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Технические характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлено батарей | 1 |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Емкость батареи | 84 |
| Імпульсний захист | 310Дж |
| Интерфейс | USB/RS232 |
| Вес | 6.32 |
| Вихід | IEC-320-C13/IEC Jumpers |
| Вхід | IEC-320-C14 |
| Входное напряжение | 230 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60/47-63 |
| Выходная частота, Гц | 50-60/47-63 |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Гарантия (месяцев) | 24 |
| Діапазон вхідної напруги | 160-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 300 |
| Защита | захист від перевантажень/фільтрація перешкод/захист лінії передачі даних/звукова сигналізація/розетки з акумуляторним живленням і захистом від сплесків напруги |
| Кількість шнурів живлення, шт | 2 |
| Макс. вихідна потужність | 500 |
| Максимальный ток | 7А |
| Модель батареї | RBC2 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 165 x 91 x 284 |
| Уровень шума | 40 |
| Тип батареи | свинцово-кислотная |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | резервний (Back-UP) |
| Типовий час перезарядки (до 90%) | 8 год |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Час перемикання на батарею | 6 |
| Час повної зарядки | 360 |
| Время работы при полной нагрузке | 3.8 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 14.1 хв |
Информация для заказа
- Цена: 9 195 ₴








