Рама велосипеда виконана з металу і має необхідний запас міцності, щоб витримати всі тяготи навчання дитини катанню на велосипеді. Рама виконана за класичною високою схемою міського велосипеда з високим кермом. Це забезпечує зручну посадку і дозволяє дитині їздити на велосипеді з рівною поставою, не горбуючись.
Кермо та сидіння регулюються по висоті в широкому діапазоні. Сидіння м'яке, з покриттям із ECO-шкіри. Грипси керма м'які гумові, з боковим захистом рук під час падіння. Ручне гальмо V-Brake і на передньому, і задньому колесі забезпечать надійне гальмування. Диск колеса 16` традиційний, спицевий з класичною втулкою на підшипниках. Високий та широкий профіль покришки забезпечать комфортне катання як по асфальту, так і по нерівностям. Колеса додатково захищені бризковики пофарбовані в колір велосипеда і надійно захистять від бруду і бризок.
У комплектацію велосипеда входить 2 катафоти, дзвіночок на кермо, набір інструментів для збирання та обслуговування велосипеда, кошик з натурального ротанга, набір бічних навчальних коліс.
Велосипед поставляється на 85% зібраним.
Під час складання потрібно встановити кермо, педалі, налаштувати гальма та встановити аксесуари. Необхідні для збирання інструменти постачаються в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIQILONG |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без аксесуарів | 9.3 |
| Вага з аксесуарами | 10 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина | 108 |
| Діаметр колес | 16" |
| Заднє гальмо | V-Brake |
| Комплектація | 2 катафоти/кошик/бічні тренувальні колеса/дзвіночок на кермо/набір для обслуговування та збирання велосипеда |
| Матеріал рами | Метал |
| Обладнання | кошик |
| Особливості | велосипед поставляється на 85% зібраним |
| Переднє гальмо | V-Brake |
| Регулювання висоти керма | 68-73 см (від підлоги) |
| Регулювання висоти сидіння | 50-60 см (від підлоги) |
| Рекомендований вік | 3-6 років |
| Рекомендований зріст | 100-115 см |
| Розмір сидіння | 20.5 х11.5 |
| Тип | Велосипед |
| Ширина включно з кермом | 51 |
| Ширина колеса | 5.5 |
- Ціна: 6 049 ₴












