Акустична система (АС) REAL-EL S-219 призначена для відтворення музики та озвучування ігор, фільмів тощо. АС може бути підключена практично до будь-яких джерел аудіосигналу (CD/DVD-програвачів, телевізора, телефона, ПК тощо) без використання додаткового підсилювача потужності.
Уцінка: підпорчена упаковка
Особливості:
- Компактний дизайн
- Поліпшена система звучання
- Сумісність з ноутбуками, мобільними пристроями та іншими джерелами звуку
Технічні характеристики
Розміри, мм 116 × 227 × 155
Тип 2.0
Матеріал корпусу дерево
Напруга живлення ~230/50 В/Гц
Пульт ДУ немає
Розміри динаміків, мм Ø76
Частотний діапазон, Гц 65 - 19000
Вихідна потужність (RMS), Вт 10 (5 × 5)
Вага, г 2250
Колір чорний
S-219_manual_ua.pdf (162 КБ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2250 р. |
| Вихідна потужність | 10 (5 + 5) |
| Гарантія (місяців) | 1 |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 10 |
| Матеріал корпусу | дерево (MDF) |
| Напруга живлення | ~230/50 В/Гц |
| Розмір | 116 × 227 × 155 мм |
| Розміри динаміків, мм | Ø76 |
| Система | Колонки 2.0 |
| Стан | Уцінка: зіпсована упаковка |
| Тип харчування | ~230/50 В/Гц |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 65 - 19000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 484 ₴










