
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS Online 3000VA/2700W, RM 2U, LCD, USB, RS232, Network Card, 8xC13, 2xC19
253 484 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERSRT3000RMXLI-NC
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Онлайнова система захисту живлення з подвійним перетворенням, високою енергетичною щільністю та нарощуванням тривалості автономної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлено батарей | 1 |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Ємність батареї | 505 |
| Імпульсний захист | 340Дж |
| Інтерфейс | USB/Smart-Slot/Rj45 |
| Вага | 31.1 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Висота ( unit ) | 2U |
| Вихід | IEC-320-C13/IEC 320 C19/IEC Jumpers |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вхід | IEC320 C20 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вхідна частота, Гц | 40-70 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Довжина кабелю, м | 2.44 |
| Додатково | аварійне відключення живлення/вбудований байпас/автоматичний тест батареї/сповіщення про відмову акумулятора/інтелектуальне керування акумуляторами/звуковий сигнал/попередньо встановлена плата |
| Діапазон вхідної напруги | 160-275 В/100-275 В |
| Ефективна вихідна потужність | 2700 |
| Комплектація | USB кабель/диск з документацією/інструкція по установці/комплект напрямних з інструкціями/карта мережевого управління/гарантійна карта/компакт-диск із програмним забезпеченням/кронштейни для монтажу в апаратурні стійки |
| Макс. вихідна потужність | 3000 |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 85 x432 x 635 |
| Рівень шуму | 55 |
| Тип батареї | олив'яно-кислотна |
| Тип монтажу | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | онлайн с подвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи за повного навантаження | 4 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 11.8мин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 484 ₴





