
Джерело безперебійного живлення 2E 2E-PS3000RT PS3000RT, 3000VA/2400W, RT3U, LCD, USB, 3xC13, 3xSchuko
16 184 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER2E-PS3000RT
У разі припинення електропостачання або виникнення інших проблем із мережею на вихідні розетки продовжує подаватися напруга від ДБЖ протягом обмеженого часу. Підключіть до вихідних розеток критично важливе обладнання, наприклад, комп’ютер, монітор або інші пристрої передавання даних.
Не підключайте до ДБЖ обладнання, не пов’язане з комп’ютером та комп’ютерним забезпеченням, як-от медичне обладнання, обладнання життєзабезпечення, мікрохвильові печі та пилососи.
Вхідний запобіжник/автоматичний вимикач забезпечує захист від нестабільного вхідного струму.
ДБЖ 2E-PS3000RT лінійно-інтерактивного типу потужністю 3000 ВА / 2400 Вт та з з вбудованими АКБ. Вхід: 242-288 VАС. Вихід: 200/220/230/240 VАС ± 5%, «чиста» синусоїда. Частота становить 50/60 Гц ± 5% (автоматичне визначення). Автоматичний тест при ввімкненні. Автоматична стабілізація напруги AVR. Також ДБЖ оснащено чотирма батареями (12 В / 9 А·год). Зарядний струм (макс.) становить 1 А. Крім того, передбачено розніми RJ45, USB та опціональний SNMP-адаптер. На передній панелі вбудовано LCD-дисплей, на якому відображається інформація про стан роботи пристрою, зокрема коди помилок.
За ваги 26,7 кг пристрій має доволі ергономічну форму, розмір – 440 ×410 ×132 мм. Тип встановлення: TOWER. Рівень шуму – 50 дБ (1 м). Виріб має функції «холодний старт» та «рестарт», захист від перевантаження, короткого замикання, перегріву, повного розрядження акумулятора. До того ж пристрій має автоматичне заряджання у вимкненому стані. Наявний ECO режим економії електроенергії.
Цей ДБЖ призначений для використання винятково в приміщеннях, у закритому, контрольованому середовищі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлено батарей | 4 |
| Tемпература експлуатації | 5-40 °C |
| Ємність батареї | 12x9 |
| Інтерфейс | USB/Rj45 |
| Вага | 26.7 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Вихід | 3 розетки Schuko/3xC13 |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В/200 В |
| Відносна вологість | до 93% |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Гарантія на акумулятор | 1 |
| Додатково | інтелектуальне керування акумуляторами/ECO режим/автоматичний перезапуск при відновленні напруги мережі/автоматична стабілізація напруги AVR/функція \"холодний старт\"/автоматичне заряджання у вимкненому стані |
| Діапазон вхідної напруги | 0 ~ 242/264/276/288 В/165-280 В/175-290 В/185-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 2400 |
| Захист | захист від короткого замикання/захист від перевантажень/захист від перезарядження/захист від перегріву |
| Макс. вихідна потужність | 3000 |
| Максимальний струм заряду АКБ | 1 |
| Перевантаження | 110% for 2 min/125% for 1 min/150% for 10 s/110% for 1 min/125% for 10 s/150% for 5 s |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 132х440х410 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO/C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower)/монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Рівень шуму | 50 |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Холодний старт | 1 |
| Колір | Чорний |
| Час перемикання на батарею | 10 |
- Ціна: 16 184 ₴








