
Джерело безперебійного живлення 2E 2E-OD3000RT OD3000RT, 3000VA/2700W, RT2U, LCD, USB, 3xSchuko
28 058 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER2E-OD3000RT
З огляду на воєнне сьогодення, джерело безперебійного живлення бренда 2Е є «мастхев» майже для кожного. Модель має потужність 3 000 ВА/2 700 Вт. Тип 2E OD3000RT: онлайн із подвійним перетворенням. Основною перевагою пристроїв такого типу є можливість не тільки запобігти перебоям в електропостачанні важливих «споживачів», а й суттєво покращити якість струму, що подається. Вхідні 110 ~ 300 В змінного струму ДБЖ перетворює й видає на виході необхідні ідеальні 208/220/230/240 В (можливість налаштування напруги). Відсутність переключення між режимами (від мережі до батареї) дає змогу мінімізувати ризик пошкодження «чутливого» обладнання. Зокрема такі ДБЖ використовують для безперебійного забезпечення електроенергією медичного устаткування, для дата-центрів та підприємств із безперервним циклом виробництва.
Робочий частотний діапазон моделі 2E OD3000RT в межах 40 ~ 70 Гц (автоматичне визначення). У разі якщо інвертор пристрою вийшов із ладу або вхідний струм має надто високу напругу, автоматично вмикається режим байпаса: діапазон напруги байпаса становить -25 % ~ +15 %. ДБЖ оснащено шістьма батареями (12 Bт/9 А·год), що відновлюють заряд до 90 % лише за 3 години! Зарядний струм (макс.) становить 1 А. Крім того, передбачено чотири розетки Schuko, розніми RS-232, USB та опціональний SNMP-адаптер. На передній панелі вбудовано LCD-дисплей, на якому відображається стан роботи пристрою, зокрема коди помилок.
За ваги 30,6 кг пристрій має розмір 440 × 728 × 88 мм. Тип встановлення: універсальний (RACK/TOWER). Рівень шуму – 50 дБ. Виріб має ступінь захисту IP20, а також захист від короткого замикання, перевантаження, перегріву, повного розрядження акумулятора та можливість перевірки вентилятора. В екстрених випадках за потреби аварійного вимкнення ДБЖ користувачі можуть скористатися портом EPO, який вбудовано на задній панелі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлено батарей | 6 |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейс | USB/RS-232/опціональний SNMP-адаптер |
| Вага | 30.6 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Вхідна частота, Гц | 40-70 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60/45-55/55-65 |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В/208 В |
| Відносна вологість | 0-95% (без конденсації) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Гарантія на акумулятор | 1 |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | мікропроцесорний контроль/ECO режим |
| Діапазон вхідної напруги | 176-280 В/110-176 В/280-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 2700 |
| Захист | захист від короткого замикання/захист від перенапруги/захист від розрядки/перезарядки/захист від перезарядження/IP 20 |
| КНС | ≤ 2%/≤ 5% |
| Макс. вихідна потужність | 3000 |
| Максимальний ККД | ≥ 92%/≥ 87%/≥ 97% |
| Максимальний струм | 1 A |
| Перевантаження | 105% ~ 125% for 1 min/125% ~ 150% for 30 s/> 150% for 300 ms |
| Підключення зовнішнього акумулятора | 1 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 88 x 440 х 728 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO |
| Тип монтажу | класичний (tower)/монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | онлайн із подвійним перетворенням |
| Типовий час перезарядки (до 90%) | 3 рік |
| Рівень шуму | 50 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 28 058 ₴









