Источник бесперебойного питания Eaton 3S850D обеспечивает стабильную работу важной электроники при отсутствии напряжения. Имеет мощность 850ВА (510Вт), 8 розеток Schuko (4 с батарейным питанием и 4 с фильтрацией), интерфейс USB, 2 USB-порта для подзарядки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Технические характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлено батарей | 1 |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Интерфейс | USB |
| Вес | 4.3 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Входное напряжение | 220 В |
| Выходное напряжение | 220 В/230 В/240 В |
| Гарантия (месяцев) | 24 |
| Діапазон вхідної напруги | 161-284В |
| Ефективна вихідна потужність | 510 |
| Защита | захист лінії передачі даних/захист від повного розряду батарей |
| Комплектация | інструкція користувача/USB кабель/інструкція з безпеки/ДБЖ |
| Макс. вихідна потужність | 850 |
| ПЗ | Windows/Linux/MAC |
| Розеток без резерву | 4 |
| Розеток з резервом | 4 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86 x 170 x 335 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Холодный старт | 1 |
| Час роботи від батарей | 6/9 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 9хв |
Информация для заказа
- Цена: 8 870 ₴






