ИБП APC EASY UPS BV 1000 ВА, автоматическая регулировка напряжения, розетка Schuko, 230 В. ИБП оптимального значения с резервным аккумуляторным питанием и защитой от перегрузки для электроники и компьютеров.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Вес | 5.7 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Вихід | CEE 7 \"Schuko\" |
| Вхід | CEE 7/7P \"Schuko\" |
| Входное напряжение | 230 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Выходная частота, Гц | 50-60 |
| Гарантия (месяцев) | 24 |
| Дисплей | 1 |
| Длина кабеля, м | 1.52 |
| Дополнительно | з автоматичним регулюванням напруги (AVR)/зручні кріплення для встановлення на стіні/сповіщення про відмову акумулятора/інтелектуальне керування акумуляторами/звуковий сигнал/запуск під час відсутності напруги в мережі |
| Діапазон вхідної напруги | 170-280В |
| Ефективна вихідна потужність | 600 |
| Защита | розетки з акумуляторним живленням і захистом від сплесків напруги |
| Кількість шнурів живлення, шт | 1 |
| Макс. вихідна потужність | 1000 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 92 х 160 х 305 |
| Тип батареи | свинцево-кислотна |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | линейно-интерактивный |
| Уровень шума | 40 |
| Цвет | Черный |
| Час перемикання на батарею | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 6 642 ₴



