
Мікрофон геймінговий HyperX 9A273AA QuadCast 2 S, Omni/Uni/Bi, USB-A, 3м, NGenuity, RGB, чорний
10 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER9A273AA
Технологія Future Ready Audio
QuadCast 2 S вирізняється найкращою у своєму класі роздільною здатністю аудіозапису серед побутових ігрових USB-мікрофонів.
Дисплей з динамічним підсвіченням
QuadCast 2 S має понад 100 aRGB світлодіодів з можливістю індивідуального налаштування, що дозволяють користувачам відображати понад 16 мільйонів кольорів, доповнюючи їхні трансляції та витвори.
Датчик вимикання звуку одним доторком
Датчик вимкнення звуку дотиком дозволяє користувачам швидко вмикати/вимикати мікрофон, щоб керувати тим, що має бути чутно.
Універсальний багатофункціональний регулятор
Багатофункціональний регулятор дозволяє користувачам легко вибирати і регулювати посилення мікрофона, гучність навушників, мікшування монітора і бажану діаграму спрямованості.
Оновлене знімне амортизуюче кріплення
Встановлене при виробництві антивібраційне амортизуюче кріплення можна легко знімати, оскільки воно закріплене на підпружиненій шпильці. З’єднання амортизуючого кріплення сумісне з різьбленням 3/8 і 5/8 дюймів, що додатково полегшує встановлення.
Чотири діаграми спрямованості на вибір
Для задоволення широкого спектру потреб у записі QuadCast 2 S пропонує чотири полярні діаграми спрямованості (кардіоїдну, всеспрямовану, двоспрямовану або стерео).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Колір | Чорний |
| Тип | Динамічний |
| Розміри | |
| Довжина шнура | 3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бітрейт | 16 біт/24 біт/32 біт |
| Вага | 830 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Комплектація | Адаптер/мікрофон/інструкція користувача/кабель USB-C – USB-C |
| Особливості | RGB/три електретні конденсатори, 14 мм |
| Живлення | 5 В, 500 мА |
| Призначення | для студії |
| Роз'єм | USB-C |
| Розмір мікрофонного модуля | 3.5 мм |
| Спрямованість | кардіоїда/двонаправлена/стерео/всеспрямований |
| Співвідношення сигнал-шум | ≥90 |
| Частота дискретизації | 48 кГц/44,1 кГц/96 кГц/192 кГц |
| Частотна характеристика | 20-20 000 Гц |
| Чутливість (від'ємне значення) | -8 дБ |
| Шум | -80 дБ |
- Ціна: 10 999 ₴











