
Колонки 2.0 REAL-EL S-415 black (20 Вт, Bluetooth, підсвічування)
2 584 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL121200017
Акустична система REAL-EL S-415 — потужне звучання та стильний дизайн!
REAL-EL S-415 забезпечує чисте та насичене звучання завдяки двосмуговій системі, яка відтворює як високі, так і низькі частоти з максимальною деталізацією. Корпус із дерева (MDF) підсилює акустичні властивості, створюючи відчуття природного, потужного звуку. Система підтримує безпровідне підключення по Bluetooth і має провідний роз'єм 3.5 мм для зручного підключення до різних пристроїв. Додатково передбачено роз'єм для навушників із автоматичним перемиканням режиму, а регулятор низьких частот дозволяє легко налаштувати глибину басів.
Функція вибору кольору RGB підсвічування в динамічному або статичному режимі дозволяє створювати унікальну неповторну атмосферу. Лакована передня панель підкреслює стильний дизайн системи. REAL-EL S-415 — це гармонійне поєднання якісного звуку та естетики, яке доповнить будь-який інтер’єр.
Обирайте REAL-EL S-415 щоб насолоджуватися преміальним звуком та бездоганним дизайном!
- Двосмугова акустична система
- Безпровідна передача сигналу по Bluetooth
- Провідне підключення 3.5 мм
- Роз’єм для підключення навушників
- Динамічне/статичне RGB підсвічування
- Матеріал корпусу- дерево (MDF)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,7 кг. |
| Вихідна потужність | 20 (2 × 10) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 20 |
| Матеріал корпусу | Дерево, МДФ |
| Напруга живлення | ~ 230/50 В/Гц |
| Носії музики | Немає |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | Немає |
| Розмір | 115 × 200 × 130 |
| Розміри динаміків, мм | Ø 25 , Ø 76 |
| Система | Колонки 2.0 |
| Тип харчування | ~ 230/50 V/Hz |
| Типи входів | Bluetooth / mini-jack Ø 3.5 mm |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 90 - 20 000 |
- Ціна: 2 584 ₴











