
Колонки 2.0 REAL-EL S-228 black
1 264 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL121200014
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
REAL-EL S-228 - це якість, на яку ви можете розраховувати!
В пошуках надійних, зручних і стильних колонок для вашого ПК, ноутбука чи планшета? Ваш вибір - REAL-EL S-228!
Ці колонки поєднують в собі компактний розмір, що дозволяє їм гармонійно вписатися в будь-яке просторове рішення та вишуканий дизайн із глянцевою передньою панеллю, який додає естетики вашому робочому місцю чи дому.
REAL-EL S-228 виготовлені з дерева (MDF), яке забезпечує якісний звук. Регулятор гучності, зручно розташований на боковій панелі, дозволяє легко налаштовувати звук під ваші потреби.
Колонки живляться через USB-порт, що робить їх максимально простими у використанні та універсальними.
Подаруйте собі комфорт і якісний звук з REAL-EL S-228! Вихідна потужність (RMS), Вт 6 (2 × 3) Частотний діапазон, Гц 100 - 20 000 Розміри динаміків, мм Ø 76 Напруга живлення USB/5V DC Матеріал корпусу дерево (MDF) Тип 2.0 Типи роз’ємів mini-jack Ø 3.5 mm Розміри, мм 105 × 178 × 105 Вага, г 1 100 Колір чорний
В пошуках надійних, зручних і стильних колонок для вашого ПК, ноутбука чи планшета? Ваш вибір - REAL-EL S-228!
Ці колонки поєднують в собі компактний розмір, що дозволяє їм гармонійно вписатися в будь-яке просторове рішення та вишуканий дизайн із глянцевою передньою панеллю, який додає естетики вашому робочому місцю чи дому.
REAL-EL S-228 виготовлені з дерева (MDF), яке забезпечує якісний звук. Регулятор гучності, зручно розташований на боковій панелі, дозволяє легко налаштовувати звук під ваші потреби.
Колонки живляться через USB-порт, що робить їх максимально простими у використанні та універсальними.
Подаруйте собі комфорт і якісний звук з REAL-EL S-228!
Особливості
- Акустична система сумісна з PC, DVD/Media-програвачами, мобільними телефонами та іншими джерелами звуку
- Живлення через USB-порт ПК, ноутбука або блок живлення 5V DC
- Управління гучністю на боковій панелі
- Індикатор живлення
- Матеріал корпусу – дерево (MDF)
Технічні характеристики
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,1 кг |
| Вихідна потужність | 6 (2 × 3) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 6 |
| Матеріал корпусу | Дерево, МДФ |
| Напруга живлення | 5 Вольт USB |
| Носії музики | Немає |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | Немає |
| Розмір | 105 × 178 × 105 |
| Розмір упаковки | 130 * 240 * 195 мм., 1235 р. |
| Розміри динаміків, мм | Ø 76 |
| Система | Колонки 2.0 |
| Тип харчування | USB/DC 5V |
| Типи входів | mini-jack Ø 3.5 mm |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 100 - 20 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 264 ₴











