Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-707 має сучасний дизайн та якісне звучання. Широкий функціонал "бумбокса" дозволяє прослуховувати музику підключаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки і т. п., як через вивід AUX, так і по Bluetooth. USB і Micro SD card роз'єми дають можливість прослуховувати аудіо-файли з flash носіїв. X-707 відмінний супутник для відпочинку на природі, літій-іонний акумулятор на 1500 mAh забезпечить вас музикою на вельми тривалий час.
Уцінка: вітрина, підпорчена упаковка, можуть бути незначні потертості
Особливості
- Безпечне просте зєднання Bluetooth A2DP
- Функція TWS. З’єднайте дві системи разом
- USB / Micro SD карта / AUX вхід
- Радіус дії Bluetooth - до 10 метрів
Технічні характеристики
Вихідна потужність (RMS), Вт 8
Частотний діапазон, Гц 70 – 20 000
Розміри динаміків, мм Ø 76
Напруга живлення літій-іонний акумулятор 1500 mAh, DC 3.7 V
Матеріал корпусу ABS пластик
Тип портативна акустика
Технологія зв'язку USB / Micro SD card / Aux / Bluetooth
Підтримувані профілі Bluetooth V5.0 + BR + EDR + BLE / A2DP
Розміри, мм 287 x 112 x 127
Вага, г 1250
Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1250 г. |
| Вихідна потужність | 8 |
| Гарантія (місяців) | 1 |
| Довжина кабелю, м | - |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | літій-іонний акумулятор 1500 mAh, DC 3.7 V |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | Немає |
| Розмір | 283 x 123 x 126 мм |
| Розмір упаковки | 300 * 140 * 160 мм |
| Розміри динаміків, мм | Ø 76 |
| Система | Портативна 2.0 |
| Стан | Уцінка: вітрина, зіпсована упаковка, можуть бути дрібні потертості |
| Типи входів | USB / Micro SD card / Aux / Bluetooth |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 70 – 20 000 |
| Основні атрибути | |
| Тип харчування | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴










