Стабілізатор напруги мережі REAL-EL STAB WM-5000 призначено для забезпечення якісним і стабільним електроживленням різних споживачів в умовах великих за значенням та тривалістю відхилень напруги електричної мережі від номінальної, захисту пристроїв-споживачів від перевантаження, від дії високочастотних та імпульсних перешкод.
Особливості:
- Захист пристроїв-споживачів від зміни вхідної напруги і дії високочастотних перешкод
- Широкий діапазон вхідної напруги 150-270 В
- Мікропроцесорне управління
- Захист стабілізатора від перевантаження і короткого замикання
- Функція «Пауза» для затримки вмикання стабілізатора після подачі електроживлення
- Можливість фіксування на стіні
Технічні характеристики:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вхідна вилка | клеми |
| Тип харчування | ~150 — 270 В |
| Довжина кабелю, м | - |
| Вхідна напруга, В | ~150 – 270 |
| Вихідні розетки | клеми |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розмір упаковки | - |
| Вихідна напруга, В | ~230 В ± 8% |
| Розмір | 380 х 234 х 105 мм |
| Струм спрацьовування захисту, А | 32 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Максимальне навантаження | 4000 Вт |
| Потужність повна | 5000 ВА |
| Запобіжник | 32 А |
| Час перемикання, мсек | ≤ 10 |
| Захист | від підвищеного/зниженого напруги, короткого замикання, перевантаження, високочастотних і високовольтних перешкод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 799 ₴












