Акумуляторна батарея для ПБЖ.
- Номінальна напруга: 12 В
- Висота товару (включаючи термінал): 99 мм
- Тип клеми: T2
- Розміри товару: 151 х 65 х 94 мм
- Тип пакування: Картонна коробка
- Розмір пакування товара: 160х105х75 мм.
- Вага товару у пакуванні: 2300 г.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Длина | 94 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Maxxter |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип токовывода | T2 |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴



