Різнокольорове підсвічування - доля великих музичних центрів, правда? А ось і ні! Портативна акустикаSVEN PS-370 досить компактна і її зручно буде нести в руці або невеликій сумці, але при цьому її динаміки ефектно світяться в темряві, допомагаючи створювати атмосферу свята в будь-якому місці - від дружньої вечірки на дачі до романтичного побачення або пікніка. До джерел звуку вона підключається за допомогою Bluetooth, але для більшої стабільності зв'язку та з метою економії заряду акумулятора гаджетів можна скористатися і аудіокабелем – у поїздках на природу це може бути особливо актуальним.
А можна зовсім розслабитися, довірившись смаку улюблених радіодіджеїв - вбудований FM-приймач в SVEN PS-370 теж є. А якщо ви з тих, хто вважає за краще не покладатися на волю долі і носить колекцію музики на накопичувачах USB-flash - можна скористатися і ними, для цього передбачено відповідний роз'єм та вбудований плеєр. Головне - не забути взяти з собою колонку, тоді без музики ви не залишитеся абсолютно точно і дуже надовго - два вбудовані літій-іонні акумулятори на 3600 мА·год про це подбають. У компактний корпус колонки помістилися великі динаміки діаметром 70 мм, що забезпечують відтворення частот від 70 до 20 000 Гц, а пасивні випромінювачі з боків допомагають дарувати слухачеві глибокий та насичений бас, який оцінять любителі танцювальної музики. Потужність акустики становить 40 Вт - гучності вистачить як для прослуховування музики в приміщенні, так і для маленької вечірки на свіжому повітрі. А якщо в компанії два щасливі власники SVEN PS-370, їх можна одночасно підключити до одного джерела, отримавши вдвічі більше потужності та об'єму.
- Ефектне різнокольорове підсвічування
- Бездротове передавання сигналу через Bluetooth
- Захист від води (IPx5)
- Бездротове з'єднання двох колонок до одного джерела
- Відтворення музики з USB flash
- Вбудоване FM-радіо*
- Можливість дротового підключення до джерела звуку
* потрібна зовнішня антена (у комплекті)
Вихідна потужність (RMS), Вт 40 (2 × 20)
Частотний діапазон, Гц 70 - 20000
Діапазон частот тюнера, МГц 87.5 – 108
Розміри динаміків, мм Ø 70
Бездротове передавання сигналу через Bluetooth так
Відтворення музики з носіїв пам'яті USB
Джерело живлення літій-іонний акумулятор: 3600 мA · год (2 шт.)
USB: DC 5V
Тип з'єднання Bluetooth, дротовий
Підтримувані профілі Bluetooth HSP, HFP, A2DP, AVRCP
Радіус дії, м до 10
Розміри виробу, мм 360×147×190
Вага, м 2500
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Колір | Чорний |
| Тип роз'єму | USB |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система | Портативна |
| Упаковка | Картоная коробка |
| Розміри динаміків, мм | Ø 70 |
| Частотний діапазон, Гц | 70 – 20 000 |
| Розміри упаковки | - |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 Bluetooth HP, HP, A2DP, AVRCP |
| Розміри | 360 × 147 × 190 мм |
| Максимальна потужність (Вт) | 40 |
| Вага | 2500 г. |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Носії музики | USB |
| Пульт ДК | Немає |
| Вихідна потужність | 40 (2 × 20) |
| Радіоприймач | FM 87.5 – 108 |
| Напруга живлення | літій-іонний aкумулятор: 3600 мA • год. (2 шт.) USB: DC 5 V |
| Тип живлення | USB/DC 5V |
| Магнітне екранування | Є |
| Гарантія (місяців) | 12 |
- Ціна: 3 931,13 ₴












