Стабілізатор напруги мережі REAL-EL STAB-500 M призначено для забезпечення якісним і стабільним електроживленням різних споживачів в умовах великих за значенням та тривалістю відхилень напруги електричної мережі від номінальної, захисту пристроїв-споживачів від перевантаження, від дії високочастотних та імпульсних перешкод.
- LED дисплей відображає вхідну/вихідну напругу
- Тороїдальний трансформатор з автоматичним захистом від перенавантаження
- Затримка вмикання після відновлення напруги в мережі 180 сек
- Zero-cross технологія перемикання
- Мікропроцесорне управління
- Максимальний захист від високої напруги, низької напруги, короткого замикання, перегріву та перенавантаження
Уцінка: підпорчена упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1,9 |
| Время переключения, мсек | ≤ 10 |
| Входная вилка | 1 × СЕЕ7/7 |
| Входное напряжение, В | ~140 – 260 |
| Выходное напряжение, В | ~220 ± 10 % |
| Выходные розетки | 1 × СЕЕ7/4 |
| Гарантія (місяців) | 1 |
| Довжина кабелю, м | - |
| Защита | від високої напруги, низької напруги, короткого замикання, перегріву та перенавантаження |
| Колір | чорний |
| Максимальная нагрузка | 400 Вт |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Мощность полная | 500 ВА |
| Предохранитель | 5 А |
| Розміри | 170 × 125 × 190 мм |
| Розміри упаковки | - |
| Стан | Уцінка: підпорчена упаковка |
| Тип живлення | ~140 – 260 В |
| Ток срабатывания защиты, А | 5 |
| Упаковка | Картонна коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 573,95 ₴









