Радуємо слух панорамним звучанням улюбленої музики з динаміків яскравої SVEN PS-115! Потрібно просто встановити bluetooth-з'єднання між двома колонками однієї моделі з підтримкою технології TWS.
Для щастя потрібні двоє! Для справжнього стереоефекту необхідні два джерела, що є на певній відстані. Невелика різниця у звучанні лівого та правого каналів створює приємне відчуття об'ємного звуку. Саме тому динаміки, розміщені в одному корпусі, не дають справжнього стерео. Істинним поціновувачам панорамного звучання SVEN пропонує створювати акустичну пару!
Яскрава бездротова bluetooth-колонка з TWS SVEN PS-115 — ідеальне рішення для імпровізованої стереосистеми з двох джерел звуку! Завдяки цьому фонові звуки на пікніку перетворяться на справжню музику. Для створення музичного потоку є вбудований FM-тюнер і програвач із microSD-карти пам'яті та USB-flash. Тож зручний варіант завжди знайдеться. Портативна акустика SVEN PS-115 дає чудовий звук як у парі, так і без неї! Приємні емоції вам і вашим друзям забезпечені!
Корпус SVEN PS-115 у стильному міцному тканинному обплетенні привертає увагу. Текстильний матеріал приємний на дотик, колонка не ковзає в руках і під час встановлення на інші об'єкти. На торцях колонки містяться кнопки керування, виготовлені з прогумованого матеріалу. Зазначимо, що кнопки легко реагують на натискання.
Модель обладнана двома динаміками діаметром 52 мм загальною потужністю 10 Вт. Дійсно чудово чутно баси та немає жодних сторонніх шумів на максимальній гучності. Вбудований акумулятор 1800 мА·год гарантує до 12 годин неперевершеного звучання улюбленої музики!
Візьміть із собою гарний настрій разом зі SVEN PS-115 — вона вже доступна в нашому магазині SVEN і готова потішити не тільки неймовірним для своїх габаритів кількістю функцій, а й доступною ціною. До зустрічі на вечірці!
Особливості- Бездротове передавання сигналу через Bluetooth
- Відтворення музики з USB-flash і microSD card пам'яті
- Бездротове з'єднання двох колонок до одного джерела
- Вбудоване FM-радіо
- Можливість дротового під'єднання до джерела звуку
| Вихідна потужність (RMS), Вт | 10 (2 × 5) |
| Частотний діапазон, Гц | 120 – 20 000 |
| Розміри динаміків, мм | Ø 52 |
| Бездротове передавання сигналу через Bluetooth | да |
| Відтворення музики з носіїв пам'яті | USB, microSD |
| Джерело живлення | літій-іонний aкумулятор: 1800 мA ·год / USB: DC 5 V |
| Тип з'єднання | Bluetooth, дротовий |
| Радіус дії, м | до 10 |
| Розміри виробу, мм | 210 × 65 × 64 |
| Вага, кг | 0,46 |
Колір чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 460 р. |
| Вихідна потужність | 10 (2 × 5) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Додатково | TWS |
| Магнітне екранування | Є |
| Максимальна потужність (Вт) | 10 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | 5 Вольт USB Літій-іонний акумулятор 1800 мА |
| Носії музики | aux, USB, microSD |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | 87.5 – 108 МГц |
| Розмір | 210 × 65 × 64 мм |
| Розмір упаковки | - |
| Розміри динаміків, мм | Ø 52 |
| Система | Портативна |
| Тип харчування | USB/DC 5V |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 Bluetooth |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 120 – 20 000 |
- Ціна: 879 ₴











