Акустична система 2.1 REAL-EL M-590 - це поєднання класичного дизайну і сучасних технологій. Вихідна потужність становить 60 Вт, що є відмінним показником для невеликих габаритів системи.
Розташована на сабвуфері панель керування в поєднанні з ПДУ дозволить легко керувати системою, під'єднати її можна практично до будь-якого джерела аудіо-сигналу: телевізору, комп'ютеру, телефону, а любителі "старовини" зможуть прослухати музику з CD/DVD програвачів. Збоку на сабвуфері зручно розташовані роз'єми для підключення USB flash та SD card. Крім звичного аудіо-кабелю у REAL-EL M-590 є можливість бездротової передачі сигналу по Bluetooth.
Влаштувати свою власну дискотеку або довірити вибір треків улюбленим діджеям — вирішувати тільки Вам, адже з REAL-EL M-590 немає нічого неможливого.
- Безпровідна передача сигналу через Bluetooth
- Програвач аудіофайлів USB flash, SD card
- Багатокольорове підсвічування
- Цифровий дисплей
- FM-радіо
- Пульт дистанційного управління
- Дерев'яний корпус сабвуфера і сателітів (MDF)
- Дальність дії Bluetooth - до 10 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,3 кг |
| Вихідна потужність | сабвуфер: 30, сателіти: 28 (2 × 15) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина кабелю, м | - |
| Додатково | підсвічування |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth 4.2 |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 60 |
| Матеріал корпусу | дерево (MDF) |
| Напруга живлення | 220 Вольт |
| Носії музики | SD, USB |
| Пульт ДУ | Є. Бездротової. |
| Радіоприймач | FM |
| Розмір | сабвуфер 186 × 312 × 331; сателіти 105 × 170 × 104 мм |
| Розмір упаковки | - |
| Розміри динаміків, мм | сабвуфер: Ø 165, сателіти: ШП Ø 76 |
| Система | 2.1 Колонки |
| Тип харчування | ~230/50 В/Гц |
| Типи входів | Аналоговий RCAx2Читає SD-картиЧує USB-флешBluetooth |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | сабвуфер: 30 – 150 сателіти: 150 – 20 000 |
- Ціна: 4 399 ₴












