Мультимедійна акустична система REAL-EL M-580 - робимо преміальність доступною!
Сучасний дизайн з багатокольоровим підсвічуванням та якісне звучання акустики REAL-EL M-580 стануть гармонійною прикрасою Вашої кімнати та допоможуть Вам повною мірою насолодитися улюбленими фільмами, іграми, музикою або прослухати улюблену радіохвилю.
Колонки REAL-EL M-580 можуть бути підключені практично до будь-яких джерел аудіо сигналу і мають сучасні опції: пульт дистанційного керування, вбудований Bluetooth-модуль і FM-радіо, програвач аудіо файлів з USB flash і SD card.
Сабвуфер і сателіти REAL-EL M-580 виготовлені з дерева (MDF) і дають можливість почути повний спектр частот і отримувати задоволення від детального об'ємного потужного звуку.
- Безпровідна передача сигналу через Bluetooth
- Програвач аудіофайлів USB flash, SD card
- Багатокольорове підсвічування
- Цифровий дисплей
- FM-радіо
- Пульт дистанційного управління
- Дерев'яний корпус сабвуфера і сателітів (MDF)
- Дальність дії Bluetooth - до 10 м.
Вихідна потужність (RMS), Вт 58 (30 + 2 × 14)
Частотний діапазон, Гц сабвуфер 40 – 200; сателіти 200 – 20 000
Розміри динаміків, мм сабвуфер Ø 133; сателіти Ø 76
Пульт ДУ є
Напруга живлення ~230/50 В/Гц
Матеріал корпусу дерево
Тип 2.1
Технологія зв'язку Bluetooth 4.2
Розміри, мм сабвуфер 200 × 290× 250; сателіти 105 × 180 × 110
Вага, г 4800
Колір чорний
M-580_manual_ua.pdf (393 КБ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,8 кг |
| Вихідна потужність | сабвуфер: 30, сателіти: 28 (2 × 14) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина кабелю, м | - |
| Додатково | підсвічування |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 58 |
| Матеріал корпусу | дерево (MDF) |
| Напруга живлення | 220 Вольт |
| Носії музики | SD, USB |
| Пульт ДУ | Є. Бездротової. |
| Радіоприймач | FM |
| Розмір | сабвуфер 200 × 290 × 250; сателіти 105 × 180 × 110 мм |
| Розмір упаковки | - |
| Розміри динаміків, мм | сабвуфер: Ø 133, сателіти: ШП Ø 76 |
| Система | 2.1 Колонки |
| Тип харчування | ~230/50 В/Гц |
| Типи входів | Аналоговий RCAx2Читає SD-картиЧує USB-флешBluetooth |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | сабвуфер: 40 – 200, сателіти: 200 – 20 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 839 ₴












