Свято починається там, де з'являється портативна акустика SVEN PS-600. Агресивний дизайн з округлою формою елементів лицьової панелі відразу дає зрозуміти — перед нами пристрій, здатний стати центром будь-якої вечірки. Потужність колонки — 50 Вт, звучить вона по-справжньому голосно. А завдяки можливості під'єднання двох колонок до одного джерела можна домогтися стереозвучування, додатково збільшити потужність і влаштувати справжню дискотеку без єдиного дроту.
Не менш потужним є якість звучання SVEN PS-600. Збалансований звук з об'ємним басом і широкий частотний діапазон від 45 Гц до 22 кГц забезпечують відразу дві пари динаміків — високочастотні діаметром 35 мм і низькочастотні діаметром 100 мм. Скоригувати звучання можна за допомогою вбудованого еквалайзера.
Одна з ключових особливостей пристрою — це наявність мікрофонного входу з регулюванням гучності та функцією відлуння, що надає додаткового об'єму вокалу. Варто під'єднати до SVEN PS-600 мікрофон, як вона перетворюється на портативну караоке-станцію. За «спецьефекти» відповідає динамічна підсвітка динаміків.
До джерела SVEN PS-600 під'єднується за допомогою Bluetooth, також можливі дротове з'єднання і відтворення файлів, записаних на USB-flash і microSD. Якщо колекції треків під рукою не виявилося — можна скористатися вбудованим FM-радіо. Зручність використання теж на висоті: вся інформація про роботу зображається на яскравому LED-дисплеї, для перенесення передбачена зручна ручка. Довгу роботу SVEN PS-600 гарантують два літій-іонних акумулятори по 4000 мА·год.
Перетворіть будь-яке місце на справжній танцмайданчик разом із портативною акустикою SVEN PS-600
- Ефектна різнобарвна підсвітка
- Бездротове передавання сигналу через Bluetooth
- Мікрофонний вхід із функцією відлуння
- Відтворення музики з USB flash і microSD card пам'яті
- LED-дисплей
- Вбудований еквалайзер
- Вбудоване FM-радіо
- Можливість дротового під'єднання до джерела звуку
Частотний діапазон, Гц 45 — 22 000
Діапазон частот тюнера, МГц 87.5 – 108
Розміри динаміків, мм ВЧ: Ø35, НЧ: Ø 100
Бездротове передавання сигналу через Bluetooth
Відтворення музики з носіїв пам'яті USB, microSD
Джерело живлення літій-іонний aкумулятор: 4000 мA ·год (2 шт.) / USB: DC 5 V
Підтримувані профілі Bluetooth HSP, HFP, A2DP, AVRCP
Радіус дії, м до 10
Матеріал корпусу ABS-пластик
Розміри виробу, мм 470 × 240 × 240
Вага, кг 3,85
Колір чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система | Портативна 2.0 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Колір | Чорний |
| Тип харчування | USB: DC 5 V |
| Напруга живлення | літій-іонний акумулятор: 4000 мА · год (2 шт.) / USB: DC 5 V |
| Додатково | Караоке, підсвітка |
| Розміри динаміків, мм | ВЧ: Ø35, НЧ: Ø 100 |
| Пульт ДУ | Немає |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розмір упаковки | - |
| Розмір | 470 × 240 × 240 мм |
| Частотний діапазон, Гц | 45 – 22 000 |
| Носії музики | USB, microSD |
| Радіоприймач | FM - 87.5 – 108 |
| Магнітне екранування | Є |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 Bluetooth v. 2.1 + EDR, HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Максимальна потужність (Вт) | 50 |
| Вага | 3850 р. |
- Ціна: 3 699 ₴












