SVEN 315 — легке та доступне розв'язання питання озвучування вашого комп'ютера!
Модель проста у використанні та зручна в керуванні, привабливим зовнішнім виглядом — чорна глянсова поверхня й алюмінієві дифузори ідеально поєднуються із сучасними моніторами та чудово вписуються в робочий простір.
SVEN 315 має регулювання гучності, а її живлення здійснюється через USB. Ці приємні для ока колонки не тільки «розговорять» Ваш ПК, а й істотно заощадять бюджет.
Особливості
- Вбудований мостовий підсилювач
- Можливість під'єднання до різних джерел звуку
- Алюмінієві дифузори
- Глянцева чорна поверхня
- Регулювання рівня гучності
- Живлення через USB-порт ПК, ноутбука або адаптер 5V DC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 р. |
| Вихідна потужність | 5 (2 × 2,5) |
| Гарантія (місяців) | 1 |
| Інтерфейс підключення | aux |
| Магнітне екранування | Є |
| Максимальна потужність (Вт) | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | 5 Вольт USB |
| Носії музики | - |
| Пульт ДУ | - |
| Радіоприймач | - |
| Розмір | 70 × 75 × 70 |
| Розмір упаковки | 180 * 120 * 80 мм, 440 р. |
| Розміри динаміків, мм | Ø 50 |
| Система | Колонки 2.0 |
| Стан | уцінка |
| Тип харчування | USB / DC 5V |
| Типи входів | міні-джек 3,5 мм (стерео) |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | чорний з фіолетовими вставками |
| Частотний діапазон, Гц | 100 – 20 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴






