У компанії SVEN чудові новини - на ринок вийшла модель портативної акустичної системи з Bluetooth, FM-радіо і зручною ручкою для перенесення - PS-460. Голосиста акустика від SVEN - відмінне рішення для любителів веселих пікніків на природі.
Модель видає по-справжньому гучний і насичений звук. Портативна акустика PS-460 буде впевнено виконувати соло на галасливій багатолюдній вечірці в лісі. Динаміки PS-460 видають аж 18 Вт - значний показник в категорії портативних моделей.
На бічних панелях цієї акустичної системи розташовані пасивні випромінювачі, які відповідають за вражаючий бас. Їм під силу будь-які музичні жанри. Завдяки ємного акумулятора музика буде грати довго - вам не доведеться думати про підзарядку батареї в розпал веселощів.
Портативна акустична система SVEN PS-460 володіє широким діапазоном можливостей. Вона може відтворювати музику з карт пам'яті microSD і USB Flash, підтримує дротове з'єднання з джерелом звуку, а ще здатна підключатися по Bluetooth до смартфонів і планшетів і програвати плейлист з мобільних пристроїв. Крім того, у неї є FM-радіо. Нудно точно не буди!
На передній панелі розташований інформативний дисплей, що відображає режими роботи пристроїв.
Особливості
- Безпровідна передача сигналу через Bluetooth
- Можливість управління перемиканням треків
- Провідна / безпровідна передача аудіосигналу
- Вмонтований програвач аудіофайлів з USB-flash і карток пам’яті micro SD
- Вмонтоване FM-радіо
- LED дисплей
- Радіус дії – до 10 метрів
Вихідна потужність (RMS), Вт 18 (2 × 9)
Частотний діапазон, Гц АС: 100 – 20 000
мікрофон: 100 – 10 000
Діаметр динаміків, мм Ø 95
Iнтерфейс пiдключення Bluetooth
Джерело живлення літій-іонний aкумулятор: 1800 мA • год.
USB: DC 5 V
Розміри (Ш × В × Г), мм 390 × 190 × 160
Вага, г 1750
Колір чорний
Уцінка: підпорчена упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1750 г |
| Гарантія (місяців) | 1 |
| Колір | чорний |
| Магнітне екранування | Є |
| Максимальна потужність (Вт) | 18 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | літій-іонний aкумулятор: 1800 мA • год. USB: DC 5 V |
| Пульт ДК | Немає |
| Розміри | 390 × 190 × 160 мм |
| Розміри динаміків, мм | Ø 95 |
| Розміри упаковки | 440 * 190 * 200 мм 2140 |
| Система | Портативна |
| Стан | уцінка: підпорчена упаковка |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 Bluetooth v. 2.1 + EDR |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Частотний діапазон, Гц | 100 – 22 000 |
- Ціна: 3 017,44 ₴









