Сумарна вихідна потужність акустичної системи 2.1 SVEN MS-2070 складає 60 Вт. Особливості: Динамічна підсвітка, вбудований програвач аудіофайлів з носіїв пам'яті, FM-радіо і годинник, роз'єми для підключення USB flash і SD card, багатофункціональний пульт управління та інформативний LED-дисплей.
Цю акустику можна підключати до таких джерел звуку, як ПК, МР3-плеєр, DVD-плеєр, TV, а також використовувати як автономний музичний міні-центр.
- Акустична система сумісна з PC, DVD/Media-програвачами, мобільними пристроями та іншими джерелами звуку
- Вмонтований Bluetooth-модуль
- Вмонтований програвач аудіофайлів з носіїв пам’ятi
- Вмонтовані FM-радіо і годинник
- Буквено-цифровий LED-дисплей
- Роз’єми для підключення USB flash, SD card
- Два комутовані входи
- Пульт дистанційного управління
- Режими «Mute», «Sleep», «ST-BY»
- Можливість настінного кріплення сателітів
- Матеріал корпусу сабвуфера і сателітів – дерево (MDF)
- Динамічна підсвітка
Вихідна потужність каналу сабвуфера (RMS), Вт 30
Вихідна потужність каналу сателітів (RMS), Вт 25 (2 × 15)
Частотний діапазон, Гц сабвуфер: 40 – 150
сателіти: 150 – 20 000
Діаметр динаміка сабвуфера, мм Ø 135
Діаметр динаміків сателітів, мм Ø 77
Напруга живлення ~220 В, 50 Гц
Розміри сабвуфера (Ш × В × Г), мм 185 × 316 × 310
Розміри сателітів (Ш × В × Г), мм 105 × 182 × 132
Вага, кг 5,3
Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Вага | 5,3 кг. |
| Вихідна потужність | сабвуфера 30, сателітів 30 (2 × 15) (RMS), Вт |
| Додатково | Годинник |
| Колір | чорний |
| Магнітне екранування | Є |
| Максимальна потужність (Вт) | 60 |
| Матеріал корпусу | дерево (MDF) |
| Напруга живлення | 220 Вольт |
| Носії музики | USB flash та SD |
| Пульт ДК | Є |
| Радіоприймач | Є. FM |
| Розміри | сабвуфера (Ш × В × Г) 185 × 316 × 310 мм сателітів (Ш × В × Г) 105 × 182 × 132 мм |
| Розміри динаміків, мм | сабвуфера Ø 135 мм, сателітів Ø 77 мм |
| Розміри упаковки | - |
| Система | 2.1 Колонки |
| Тип живлення | ~230/50 В/Гц |
| Типи входів | Аналоговий RCAx2 Читає SD-карти Читає USB-флеш Bluetooth |
| Упаковка | картонна коробка |
| Частотний діапазон, Гц | сабвуфер: 40 – 150 сателіти: 150 – 20 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 051,81 ₴












