
Колонка REAL-EL X-770 Black (bluetooth, підсвічування, караоке)
7 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL121600004
Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-770 має сучасний дизайн з RGB підсвічуванням і гучним якісним звучанням, яке забезпечується завдяки 4 динамікам сумарною потужністю 60 Вт. Широкий функціонал "бумбокса" дозволяє прослуховувати музику підключаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки і т. п., як через вивід AUX, так і по Bluetooth. USB роз'єм дає можливість прослуховувати аудіо-файли з flash носія. Літій-іонний акумулятор на 5200 mAh прикрасить відпочинок на природі на вельми тривалий час. Для любителів КАРАОКЕ є роз'єм для мікрофона з функцією відлуння, а для гучних вечірок є можливість підключення двох акустичний систем до одного джерела звуку одночасно - TWS.
- FM радіо
- Вбудована функція КАРАОКЕ
- Безпровідна передача сигналу через Bluetooth
- Мікрофонний вхід з функцією ехо
- TWS- одночасне підключення двох систем до одного джерела аудіо сигналу
- AUX підключення для використання з ПК, ТВ і іншими джерелами звуку
- Звукове оформлення 2.2 Blaster Boombox з еквалайзером
- Потужне і якісне звучання
- RGB підсвічування
Інструкція REAL-EL X-770: X-770_manual_ua.pdf (243 КБ)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4450 р. |
| Додатково | Підсвічування, караоке, TWS - одночасне підключення двох систем до одного джерела аудіосигналу |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 60 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | літій-іонний aкумулятор: 5200 mAh, DC 5V 1AUSB: DC 5 V |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | FM - 87.5 – 108 |
| Розмір | 533 x180 x 240 мм |
| Розмір упаковки | 560 * 270 * 215 мм., 5300 р. |
| Розміри динаміків, мм | ВЧ: Ø76, НЧ: Ø 100 |
| Система | Портативна 2.2 |
| Тип харчування | USB: DC 5 V |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5Bluetooth A2DP / AVCTP / AVDTP / AVRCP |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 90 – 22 000 |
- Ціна: 7 699 ₴









