Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-750
має сучасний дизайн і гучне якісне звучання, яке
забезпечується сумарною потужністю динаміків 36 Вт. Широкий функціонал
"памбокса" дає змогу прослуховувати музику, під'єднуючи мобільний пристрій,
ПК, TV, ноутбуки тощо, як через виведення AUX, так і через Bluetooth. USB и
SD card роз'єми дають можливість прослуховувати аудіофайли з flash
носіїв. Пристойну тривалість роботи забезпечує літій-іонний
акумулятор на 4400 mAh. X-750 — чудовий супутник для відпочинку на природі, а
для шанувальників КАРАОКЕ є два мікрофонних роз'єми з функцією відлуння.
Особливості
- FM-радіо
- Вбудована функція КАРАОКЕ
- Бездротове передавання сигналу через Bluetooth
- Програвач аудіофайлів USB flash, SD card
- AUX-приєднання для використання з ПК, ТВ та іншими джерелами звуку
- Звукове оформлення 2.1 з потужним сабвуфером
- Потужне та якісне звучання
- Збільшений час роботи
Технічні характеристики
Розміри, мм
400 x 215 x 260
Підтримувані профілі Bluetooth
A2DP / AVCTP / AVDTP / AVRCP
Технологія зв'язку
USB / SD card / Aux / Bluetooth
Тип
портативна акустика
Матеріал корпусу
ABS пластик
Напруга живлення
літій-іонний акумулятор 4400 mAh, DC 5V 1A
Розміри динаміків, мм
Ø 76 + 153
Частотний діапазон, Гц
90 – 20 000
Вихідна потужність (RMS), Вт
36
Вага, г
3250
Колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3250 р. |
| Додатково | Підсвічування, караоке |
| Магнітне екранування | Є |
| Максимальна потужність (Вт) | 36 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | літій-іонний акумулятор: 4400 mAh, DC 5V 1A USB: DC 5 V |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | FM - 87.5 – 108 |
| Розмір | 400 x 215 x 260 мм |
| Розмір упаковки | 430 * 290 * 270 мм., 4080 р. |
| Розміри динаміків, мм | ВЧ: Ø76, НЧ: Ø 153 |
| Система | Портативна 2.1 |
| Тип харчування | USB: DC 5 V |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 Bluetooth A2DP / AVCTP / AVDTP / AVRCP |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 90 – 22 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴








