Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-730 має сучасний дизайн з яскравим RGB підсвічуванням і якісним звучанням. Широкий функціонал "бумбокса" дозволяє прослуховувати музику підключаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки і т. п., як через вивід AUX, так і по Bluetooth. USB і Micro SD card роз'єми дають можливість прослуховувати аудіо-файли з flash носіїв. X-730 відмінний супутник для відпочинку на природі, літій-іонний акумулятор на 2600 mAh забезпечить вас музикою на вельми тривалий час, а для любителів КАРАОКЕ є мікрофонний роз'єм.
- FM радіо
- Вбудована функція КАРАОКЕ
- Безпровідна передача сигналу через Bluetooth
- Програвач аудіофайлів USB flash, Micro SD card
- AUX підключення для використання з ПК, ТВ і іншими джерелами звуку
- Потужне і якісне звучання
- Збільшений час роботи
- RGB підсвічування
Розміри, мм 376 x 173 x 186 Підтримувані профілі Bluetooth A2DP / AVCTP / AVDTP / AVRCP Технологія зв'язку USB / Micro SD card / Aux / Bluetooth Тип портативна акустика Матеріал корпусу ABS пластик Напруга живлення літій-іонний акумулятор 2600 mAh, DC 5V 1A Розміри динаміків, мм Ø 35 + 100 Частотний діапазон, Гц 90 – 20 000 Вихідна потужність (RMS), Вт 20 Вага, г 2000
Колір чорний
Інструкція REAL-EL X-730: X-730_manual_ua.pdf (255 КБ)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 г. |
| Додатково | Підсвітка, караоке |
| Колір | чорний |
| Магнітне екранування | Є |
| Максимальна потужність (Вт) | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | літій-іонний aкумулятор: 2600 mAh, DC 5V 1A USB: DC 5 V |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДК | Немає |
| Радіоприймач | FM - 87.5 – 108 |
| Розміри | 376 x 173 x 186 мм |
| Розміри динаміків, мм | ВЧ: Ø35, НЧ: Ø 100 |
| Розміри упаковки | 400 * 200 * 220 мм, 2200 р. |
| Система | Портативна 2.0 |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 Bluetooth A2DP / AVCTP / AVDTP / AVRCP |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Частотний діапазон, Гц | 90 – 22 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 473,90 ₴









