Портативний радіоприймач SVEN SRP-355 — не тільки радіоприймач, а багатофункціональний пристрій для прослуховування радіостанцій у діапазоні AM і FM, а також SW частот, відтворення музики з USB flash, microSD і SD карт пам'яті. Конструктивні особливості, апаратні та програмні можливості роблять цей радіоприймач універсальним для використання як у межах міста, так і далеко за його межами, де виявиться не зайвим і вмонтований ліхтарик. Пристрій універсальний за вимогами до живлення: вбудований акумулятор, живлення від мережі, можливість вставити звичайні батарейки.
Особливості
- Вбудоване FM/AM/SW1-6 радіо
- 8-меневий радіоприймач
- Відтворення музики з USB flash, microSD і SD карт пам'яті
- Телескопічна поворотна антена
- Вбудована батарея
- Можливість дротового під'єднання до джерела звуку
Технічні характеристики
Вихідна потужність (RMS), Вт 3Частотний діапазон, Гц 150 – 20 000
Розміри динаміків, мм Ø 76
Відтворення музики з носіїв пам'яті USB, microSD
Джерело живлення ~ 230 В / 50 Гц
DC 4,5 В
акумулятор
батарея типу D/UM — 1 (1,5 В) — 2 шт.
Розміри виробу, мм 126 × 142 × 85
Вага, кг 0,6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система | Портативна |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Колір | Чорний |
| Тип харчування | 4.5 DC У, ~230В/50Гц, акумулятор, батарейки |
| Напруга живлення | ~230В/50Гц Літій-іонний акумулятор 900 мА 4.5 DC батарея типу D/UM-1(1.5) - 2 шт. |
| Розміри динаміків, мм | Ø 76 |
| Пульт ДУ | Немає |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розмір упаковки | 130 * 85 * 165 мм, 700 р. |
| Розмір | 126 * 142 * 85 мм |
| Частотний діапазон, Гц | 150 – 20 000 |
| Носії музики | USB flash, microSD, SD |
| Радіоприймач | 8-мі діапазон FM/AM/SW1-6 радіо |
| Магнітне екранування | Є |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 FM/AM/SW1-6 радіо USB flash, microSD |
| Максимальна потужність (Вт) | 3 |
| Вага | 600 р. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴












